בית החולים הוטרינרי, במסגרתו ניתן שירות של וטרינר תורן במהלך כל שעות היממה - המחלקה לרפואה פנימית של חיות מחמד - לחיית המחמד שלכם מגיע לקבל טיפול רפואי כמו שהייתם רוצים עבורכם
בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית חולים לחיות בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית הספר לרפואה וטרינרית מרפאה וטרינרית בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem
 • בית חולים וטרינרי
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות
 • ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות
 • וטרינר 24 שעות
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

דפי מידע

וטרינר נווט
חפש

לחיית המחמד שלכם מגיע לקבל טיפול רפואי כמו שהייתם רוצים עבורכם

לא משנה אם מדובר בכלב, חתול או כל חיה אחרת, הקשר אל חיות המחמד שלנו הופך אותן למשמעותיות מאוד בחיים שלנו, ממש כמו בן משפחה. אז מה אנחנו יכולים לעשות כדי לתת להן את הטיפול הרפואי המגיע להן?

חיית המחמד היא חלק בלתי נפרד מן המשפחה. ההבנה הפשוטה הזו ידועה לכל מי שמגדל חיית מחמד וזוכה להעניק ולקבל אהבה מבעלי חיים באופן יומיומי. זו מערכת יחסים לכל דבר: הן משמחות אותנו ברגעי שמחה ומעודדות אותנו ברגעי עצב, חיכוך קטן בגופנו ממגעו של חתול, נביחה צוהלת של כלב, יכולות לרפא לב שבור. אפילו באלבום המשפחתי שלנו שמור להן מקום של כבוד לצד בני המשפחה הנוספים.

טיפול וטרינרי ממש כמו של בני אדם

לשמחתנו, הרפואה הווטרינרית בישראל היא מהטובות בעולם ובעל החיים שלנו יכול לקבל טיפול רפואי מתקדם ביותר, כמעט בכל תחום- ממש כמו אצל בני אדם!

אם אתם או אחד מבני המשפחה שלכם חולים, אתם פונים לרופא המשפחה לבדיקות, אבחון וטיפול ראשוני. במידת הצורך, הוא יפנה אתכם להמשך בירור/טיפול אצל רופא מומחה כמו כירורג, פה ולסת, קרדיולוג וכו'. גם כאשר מדובר בחיית המחמד שלכם, ההליך הוא זהה! כמו רופא המשפחה, גם הווטרינר הקבוע נמצא שם עבור חיית המחמד שלנו בשביל לתת לה את הטיפול הרפואי המקצועי והמסור בשוטף, במצבים רפואיים רבים, ואף חשוב להיות במעקב שגרתי אצל רופא שעוקב אחר בע"ח לאורך זמן ורואה את התמונה הכוללת. אבל, כשחיית המחמד שלכם סובלת מבעיה רפואית מורכבת, הדורשת מומחה לתחום מסוים, מכשור רפואי מיוחד, אשפוז אינטנסיבי וכיו"ב, הוא יכול להפנות אתכם למרכז רפואי עם רופאים מומחים ומכשור מתקדם.

"אז מה עושים, איך אפשר לגרום שחיית המחמד שלי תקבל טיפול רפואי במצבים מורכבים כמו שאני מקבל, שיאבחנו וירפאו את הבעיה הרפואית שלה במהירות ובמקצועיות?"

יחס רפואי כמו לבני אדם

בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הנמצא בבית דגן פועל כבר יותר מ-30 שנה כדי להחזיר את החיוך והבריאות לבעלי החיים שלכם. בית החולים נחשב ליחיד מסוגו בארץ. הנה כמה סיבות שהובילו לכך שאנחנו מטפלים בכל שנה ביותר מ-15,000 בעלי חיים הזקוקים לעזרה הרפואית שלנו.

מחלקות מומחים - המחלקות הרפואיות אצלנו פועלות במתכונת דומה למחלקות בבתי חולים הומניים. חדר מיון (חירום וטיפול נמרץ), כירורגיה, הרדמה, אונקולוגיה, נוירולוגיה, דרמטולוגיה, רדיולוגיה ועוד. ניתן למצוא אצלנו אפילו סוסים גדולה. המגוון של מחלקות המומחים מאפשר לנו לערוך סיעור מוחות של מומחים מתחומים שונים ולהתמודד עם מצבים מורכבים כמו למשל מצבי חירום הדורשים מענה מהיר, צורך בקבלת חוות דעת שנייה, וכמעט כל בעיה רפואית הקשורה בבעלי החיים שלכם (אבל גם אנחנו לא אלוהים).

הצוות המטפל - בבית החולים תמצאו יותר מ-60 וטרינרים, מתוכם מעל 30 וטרינרים בעלי מומחיות בתחומים שונים. מכיוון שמדובר בבית חולים השייך לאוניברסיטה העברית, מחכים לכם פה וטרינרים מהשורה הראשונה, היישר מסגל ההוראה של בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט. סגל הווטרינרים בבית החולים הוא למעשה זה האחראי על הכשרת הדור הבא של הוטרינרים, ולימודי המשך לווטרינרים. הם בעלי ניסיון וידע אדיר ונחשבים לבעלי שם ברמה בינלאומית בתחומי ההתמחות שלהם. אלה סוג הוטרינרים שהייתם רוצים לצדכם במקרים של חיים ומוות.

מחלקות תמך - מרבית הבדיקות הנדרשות עבור חיית המחמד שלכם נעשות בבית החולים. אנו מפעילים בבית החולים מעבדה דיאגנוסטית עם פענוח של רופא מומחה, מחלקות אשפוז, מחלקת הדמיה עם ציוד מתקדם (CT, MRI, US, אנדוסקופיות ועוד), בית מרקחת, בנק דם דיאליזה ועוד. כל אלו מאפשרים לכם לעבור את כל התהליך הרפואי בתוך שטח בית החולים. המשמעות היא חיסכון של זמן.

תיאום בין מחלקות - בבתי חולים המיועדים לבני אדם, מקובל שרופאים ממחלקות שונות מתייעצים אלה עם אלה. כך יכולים הרופאים לערוך "סיעור מוחות" בינם לבין הקולגות שלהם ולגבש טיפול מקיף יותר וטוב יותר. בית החולים שלנו פועל במתכונת דומה. ריבוי המחלקות מאפשר לווטרינרים להתייעץ ולהיערך מראש לתרחישים שונים כתוצאה מהטיפול. לא פעם מתברר כי בעל החיים שלכם זקוק למגוון טיפולים, משום שהבעיות מהן הוא סובל מצריכות מעורבות של מספר מחלקות בבית החולים.

בנוסף לבעלי חיות המחמד, בית החולים עומד בקשר ישיר עם הווטרינר המפנה לגבי הטיפול ומצבה של חיית המחמד. ברוב המקרים, בתום הטיפול החיות חוזרות להמשך מעקב וטיפול אצל הווטרינר המפנה.

צרו קשר

המעוניינים לתאם תור לטיפול וטרינרי עבור חיית המחמד שלכם, ניתן ליצור איתנו קשר באחד ממספרי הטלפון הבאים. לתיאום תור: 03-9688518/73, מרכזיה: 8818* או 03-9688588, טלפון למקרי חירום 24/7: 03-9688533

חדשות ועדכונים

לציבור לקוחותינו, מחר, יום ב' 13.5.19, ייצא סגל ביה"ח לסיור צוות. ביה"ח יעבוד במתכונת מצומצמת. בית המרקחת יהיה פתוח עד השעה 15:30. אנא קבלו זאת בהבנה, עמכם הסליחה.

מצאתם חיית מחמד פצועה?
התקשרו אל מוקד 106 באזור מגוריכם והם ישלחו את הגורם המתאים.

הצטרפו אלינו לפייסבוק וקבלו עדכונים על סיפורים מעניינים, דפי מידע חשובים, ועוד

מקרה החודש
מילי
פריצת דיסק‎
ניתוח ראש
קצת על בית החולים לסרטונים נוספים ביוטיוב