בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית חולים לחיות בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית הספר לרפואה וטרינרית מרפאה וטרינרית בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem
 • בית חולים וטרינרי
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות
 • ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות
 • וטרינר 24 שעות
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

מידע לווטרינרים

וטרינר נווט
חפש

מרכז מידע לווטרינרים

פתיחת תכנית סטאז' (אינטרנשיפ) 2018 בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

הנוסח מתייחס לנשים ולגברים כאחד, והשימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד

בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי מייסודה של האוניברסיטה העברית בירושלים מציע מספר מקומות מוגבל לשנת סטאז (Internship) לתקופה של שנה.

מוצעות 2 תכניות שונות:

1. סטאז' ברפואת חיות מחמד (rotating internship) שיחל בתאריך 15 לפברואר 2018 וייסתיים בתאריך 14 לפברואר 2019. מטרת התכנית היא לאפשר התנסות קלינית וחשיפה למגוון רחב של מקרים. הסטאז'ר יצבור במהירות בטחון מקצועי וניסיון קליני במגוון תחומים, ובעיקר ברפואת-חירום וטיפול נמרץ של חיות בית קטנות, תחת הדרכתם של מומחים בינלאומיים בתחומים השונים של רפואת חיות קטנות. מתוך המועמדים לסטאז ברפואת חיות מחמד, ייתכן ויוצע לאחד המועמדים סטאז' בדגש על רפואה פנימית.

2. סטאז' ברפואה וכירורגיה של סוסים שיחל בתאריך 1 באפריל 2018 ויסתיים בתאריך 31 במרץ 2019. מטרת התכנית היא לאפשר התנסות קלינית בתחומים שונים ברפואת סוסים בבית החולים הווטרינרי. הסטאז'ר יצבור במהירות בטחון מקצועי וניסיון קליני במגוון תחומים ברפואת סוסים, תחת הדרכתם של מומחים בתחומים השונים ברפואת סוסים.

חובותיו של הסטאז'ר (Intern) כוללים קבלת מקרים קליניים, אבחון, טיפול בבע"ח מאושפזים, קשר עם בעלים של חיות מטופלות ווטרינרים מפנים, והשתתפות פעילה בישיבות בוקר, בסמינרים שבועיים ובהדרכה קלינית של סטודנטים בשנה ד' ללימודי רפואה וטרינרית. הסטאז'ר יבצע תורנויות לילה, סופי-שבוע וחגים בתכיפות גבוהה. כמו כן, כדי להשלים את חובותיו, ולקבל תעודה רשמית על עמידה בחובות התכנית, עליו לפרסם לפחות מאמר אחד בכתב עת קליני או מדעי מסוג Peer Reviewed בארץ או בעולם.

תנאי העסקת הסטאז'ר יוגדרו בחוזה שייחתם בין בית החולים והסטאג'ר לפני תחילת תקופת התכנית. הסטאז'רים שייבחרו מבין המועמדים יהיו זכאים לחופשה בת שבועיים במהלך השנה.

ועדה לתוכנית הסטאז' תבקר תקופתית את התקדמות הסטאז'רים ותשמש כוועדה מייעצת במהלך שנת התוכנית.

תנאי סף:

על המועמדים להיות רופאים וטרינרים בעלי רשיון תקף לעסוק ברפואה וטרינרית במדינת ישראל, או סטודנטים בשנה האחרונה ללימודי רפואה וטרינרית בבית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט, הצפויים להשלים את כל דרישותיהם לתואר עד לתחילת הסטאז, כולל ציון תקף ועובר על עבודת הגמר ומעבר מבחני הסיום.

על המועמדים להגיש אלקטרונית את המסמכים הבאים לכתובות המופיעות מטה:

1. קורות חיים מעודכנים הכוללים מס' טלפון סלולרי וכתובת דוא"ל עדכניים. מומלץ לצרף תמונת פספורט.
2. מכתב הצהרת כוונות המפרט את נימוקי המועמד לבחירת התוכנית
3. גיליון ציונים של התואר ברפואה וטרינרית
4. סריקה של הדיפלומה ברפואה וטרינרית
5. סריקה של הרישיון לעסוק ברפואה וטרינרית בישראל מטעם השו"ט
6. רופאים שאינם בוגרי ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט צריכים להגיש 2 מכתבי המלצה מאנשים בעלי תואר דוקטור לפחות הקשורים לרפואה וטרינרית.

מועמדים שאינם בוגרי ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט מוזמנים להירשם לתכנית אקסטרנשיפ על מנת להכיר את המתקן והצוות.

מועמדים שהנם עדיין סטודנטים, ועוד לא השלימו את כל הדרישות לקבלת התואר, יוכלו להגיש את הדיפלומה והרישיון מאוחר יותר, ובתנאי שאלו יוגשו עד למועד תחילת הסטאז' ועד להגשת מסמכים אלו קבלתם תהיה על תנאי. מועמדים מסוימים עשויים לקבל הודעה שהם ברשימת המתנה. ייתכן והמועמדים יתבקשו לעבור ראיון אישי על ידי ועדת הקבלה או נציגיה.

תשובות יתקבלו עד לתאריך 15.1.2018.

על הבקשות להגיע בדוא"ל המצויים למטה עד לתאריך 15.12.17 הבקשות יש לשלוח לכתובות הבאות:

מועמדים לתוכנית בחיות בית קטנות:

אל ד"ר אפרת קלמר: kelmere1@gmail.com

מועמדים לתוכנית ברפואת סוסים:

אל ד"ר גל קלמר: gal.kelmer@mail.huji.ac.il

 

בהצלחה!

חדשות ועדכונים

לציבור לקוחותינו, מחר, יום ב' 13.5.19, ייצא סגל ביה"ח לסיור צוות. ביה"ח יעבוד במתכונת מצומצמת. בית המרקחת יהיה פתוח עד השעה 15:30. אנא קבלו זאת בהבנה, עמכם הסליחה.

מצאתם חיית מחמד פצועה?
התקשרו אל מוקד 106 באזור מגוריכם והם ישלחו את הגורם המתאים.

הצטרפו אלינו לפייסבוק וקבלו עדכונים על סיפורים מעניינים, דפי מידע חשובים, ועוד

מקרה החודש
מילי
פריצת דיסק‎
ניתוח ראש
קצת על בית החולים לסרטונים נוספים ביוטיוב