בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית חולים לחיות בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית הספר לרפואה וטרינרית מרפאה וטרינרית בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem
 • בית חולים וטרינרי
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות
 • ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות
 • וטרינר 24 שעות
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

מידע לווטרינרים

וטרינר נווט
חפש

מרכז מידע לווטרינרים

תכניות התמחות בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

התמחות (Residency) ברפואה פנימית של חיות מחמד *

ביה"ח הווטרינרי ההוראתי מייסודה של האוניברסיטה העברית (להלן ביה"ח) מציע בזאת משרה להתמחות (Residency) בת 4 שנים, במשרה מלאה, ברפואה פנימית של חיות מחמד לתקופה שבין 1.2.2018 עד 1.2.2022. ההתמחות תבוצע על פי ההנחיות של הקולג' האירופאי לרפואה וטרינרית פנימית - חיות מחמד (www.ecvim-ca.org). עם סיום ההתמחות, ועמידה בדרישות הקולג', יוכל המועמד לגשת לבחינות ההסמכה של הקולג', ובמידה ויצליח, יהיה זכאי לתואר של Diplomate of the European College of Veterinary Internal Medicine – Companion animal ויוכר כמומחה בינלאומי בתחום. על הדרישות של הקולג' מהמתמחים (כגון, מס' המקרים שעל המתמחה לנהל בכל דיסציפלינה, פרסומים, ועוד) ניתן לקבל מידע נוסף באתר הקולג' באינטרנט.

בשלב ראשון, תקופת ההתמחות המוצעת היא לשנה אחת בלבד, ותוארך למלוא התקופה רק לאחר הערכה ראשונית של התאמת המתמחה לתכנית. רוב ההתמחות תתבצע בביה"ח הווטרינרי מייסודה של האונ' העברית, תחת הנחיה ופיקוח של מומחים לרפואה פנימית של חיות מחמד מטעם הקולג' האירופאי לחיות מחמד. בהתאם לדרישות הקולג', יתבצעו בתקופת ההתמחות רוטציות בתחומים רלוונטיים תחת פיקוח וההנחיה של מומחים מטעם קולג'ים נוספים הפועלים בביה"ח. יתכן ויהיה צורך בתקופות התמחות קצרות מחוץ לכותלי ביה"ח (בארץ או בחו"ל). תקופות התמחות, אם יתקיימו מחוץ לכותלי ביה"ח, ימומנו על ידי המתמחה, ובתקופה זו הוא יהיה בחופשה ללא תשלום. הנסיעה לבחינת ההסמכה ולכנסים בינלאומיים בחו"ל ימומנו ע"י המתמחה.

המשרה כוללת עבודה בשעות היום. בנוסף המשרה כוללת תורנות אמצע שבוע (16:00-0:00) פעם בשבוע או עד שתי תורניות סופ"ש בחירום בחודש, ותורנות רפואה פעם בחודש (כ 4-5 שעות ביום שישי ו-4-5 שעות ביום שבת). בהתאם לצרכים תורנות סופ"ש ברפואה יכולה להיות מומרת לתורנות אחת בסופ"ש בחירום. על המתמחה להיות פעיל בהוראת סטודנטים וסטאז'רים, ולקחת חלק במחקרים. תנאי ההעסקה והשכר ייקבעו בחוזה בין המתמחה לבין ביה"ח. פרטים על תנאי השכר ניתן לברר אצל המנהל האדמיניסטרטיבי של ביה"ח, מר אנדריי יאנק.

על המועמדים להיות בעלי רישיון כווטרינר מטעם השו"ט, ולאחר תקופת סטאז' (Internship) בת שנה אחת לפחות ברפואה של חיות מחמד קטנות בבי"ח מוכר ו/או שנתיים רצופות במשרה מלאה בעבודה במרפאה פרטית בתחום חיות מחמד קטנות (נדרשת דוקומנטציה מלאה של ההעסקה).

מועמדים המעוניינים בהתמחות יפנו בדואר אלקטרוני לד"ר שגב גלעד gilad.segev@mail.huji.ac.il

עד 15.12.2017. עם הבקשה יש לצרף את המסמכים הבאים:

1. קורות חיים ותמונת פספורט

2. מכתב מלווה (letter of intent) המסביר את נימוקי המועמד לבחירה בהתמחות

3. צילום של הדיפלומה ברפואה וטרינרית

4. צילום של רישיון הרופא הווטרינר מטעם השירותים הווטרינריים

5. צילום תעודה על סיום Internship או לחילופין מסמכים המעידים על תעסוקה של 2 שנים רצופות במשרה מלאה בתחום רפואת חיות מחמד

6. מכתבים מ – 2 ממליצים בתחום, בעלי תואר DVM (או תואר מקביל) לפחות

יתכן כי מועמדים מסוימים יזומנו לראיון. תשובות סופיות יינתנו עד ה – 1.1.2018

ד"ר גלעד שגב

מנהל, המחלקה לרפואה פנימית של חיות קטנות,

ביה"ח הווטרינרי ההוראתי מייסודה של האונ' העברית בי-ם

ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט, האונ' העברית בירושלים

ת.ד. 12, רחובות, 76100.

 

* המודעה מיועדת לנשים ולגברים כאחד, והשימוש בלשון זכר הנו מטעמי נוחות בלבד. המונח "חיות מחמד" הוא תרגום של המונח "companion animals".

חדשות ועדכונים

לציבור לקוחותינו, מחר, יום ב' 13.5.19, ייצא סגל ביה"ח לסיור צוות. ביה"ח יעבוד במתכונת מצומצמת. בית המרקחת יהיה פתוח עד השעה 15:30. אנא קבלו זאת בהבנה, עמכם הסליחה.

מצאתם חיית מחמד פצועה?
התקשרו אל מוקד 106 באזור מגוריכם והם ישלחו את הגורם המתאים.

הצטרפו אלינו לפייסבוק וקבלו עדכונים על סיפורים מעניינים, דפי מידע חשובים, ועוד

מקרה החודש
מילי
פריצת דיסק‎
ניתוח ראש
קצת על בית החולים לסרטונים נוספים ביוטיוב