בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית חולים לחיות בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית הספר לרפואה וטרינרית מרפאה וטרינרית בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי הפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית הספר לרפואה וטרינרית האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי האוניברסיטה העברית בירושלים | The Hebrew University of Jerusalem
 • בית חולים וטרינרי
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות
 • ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות
 • וטרינר 24 שעות
 • בית חולים לחיות
 • מרפאה וטרינרית
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
 • בית חולים לחיות ווטרינר חירום
בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

מידע לווטרינרים

וטרינר נווט
חפש

מרכז מידע לווטרינרים

תכניות התמחות בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי

תכנית התמחות (Residency) בכירורגיה של חיות מחמד

פתיחת קול קורא לתוכנית התמחות שתחל בשנת 2016

המודעה מיועדת לנשים ולגברים כאחד, והשימוש בלשון זכר הנו מטעמי נוחות בלבד

בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי מייסודה של האוניברסיטה העברית (להלן ביה"ח), מציע בזאת אפשרות למשרת התמחות (Residency) בכירורגיה של חיות בית קטנות. תקופת ההתמחות היא בת 4 שנים, במשרה מלאה. ההתמחות תבוצע לפי הקווים המנחים של הקולג' האירופאי לכירורגיה של חיות בית קטנות, ותלויה באישורו של הקולג'. עם סיומה של תקופת ההתמחות יוכל המועמד לגשת לבחינות ההסמכה של הקולג' לקבלת התואר Diplomate of the European College of Veterinary Surgery ובמידה ויעבור אותן בהצלחה, יהיה זכאי לדיפלומה ומעמד של מומחה בינ"ל בתחום.

בשלב ראשון, תקופת ההתמחות המוצעת היא לשנה אחת. בתום שנה, תבוצע הערכת התאמת המתמחה לתכנית, ובהמשך ניתנת להארכה עד ארבע שנים. רוב תקופת ההתמחות תתבצע בביה"ח, תחת הנחיה ופיקוח של מומחים מטעם הקולג' האירופאי לכירורגיה. כמו כן, בהתאם לדרישות הקולג', תהיה הנחייה בתחומים הרלוונטיים על ידי מומחים מטעם קולג'ים נוספים. ייתכן ויהיה צורך בתקופות התמחות קצרות מחוץ לכתלי בית החולים (בארץ או בחו"ל). תקופות התמחות אשר יתקיימו מחוץ לכותלי המוסד ימומנו מחשבונו של המתמחה, תקופה זו תהיה מוגדרת כחופשה ללא תשלום.

מועד תחילת ההתמחות הוא 15.02.2016 וסיומה המשוער ב –14.02.2020.

המשרה כוללת עבודה בשעות המקובלות בביה"ח, ועד לסיום המטלות. כמו כן על המתמחה לבצע כ 10-12 כוננויות לילה/סוף שבוע/חג בחודש. העבודה כוללת גם הנחיית סטודנטים, וסטאז'רים, סמינרים וביצוע מחקר.

תנאי ההעסקה והשכר ייקבעו בחוזה בין המתמחה לבין ביה"ח. פרטים על תנאי השכר ניתן לקבל אצל המנהל האדמיניסטריטיבי של ביה"ח, מר אנדריי יאנק.

על המועמדים להיות לאחר תקופת סטאז' בת שנה אחת לפחות בתחום הרפואה של חיות מחמד קטנות בבי"ח מוכר (Internship) או שנתיים רצופות במשרה מלאה בעבודה במרפאה פרטית בתחום חיות מחמד קטנות. על המועמדים המעוניינים בהתמחות לפנות בדואר אלקטרוני לד"ר אנה שיפוב anna.shipov@mail.huji.ac.il ,לא יאוחר מ – 20.12.15 ולצרף את המסמכים הבאים:

 1. קורות חיים מעודכנים, כולל תמונה ופרטי התקשרות
 2. מכתב הצהרת כוונות המסביר את נימוקי המועמד לבחירה בהתמחות
 3. צילום של הדיפלומה ברפואה וטרינרית
 4. צילום של רישיון הרופא הווטרינר מטעם השירותים הווטרינריים
 5. צילום תעודה על סיום Internship או לחילופין מסמכים המעידים על תעסוקה של שנתיים רצופות במשרה מלאה בתחום רפואת חיות מחמד
 6. מכתבים מ -2 ממליצים בתחום, בעלי תואר דוקטור לפחות, אותם יש לשלוח ישירות למייל של דר' אנה שיפוב.
 7. גיליון ציונים של לימודי הווטרינריה.

יתכן וחלק מהמועמדים יוזמנו לראיון אישי במהלך סוף דצמבר-תחילת חודש ינואר. תשובות סופיות יינתנו עד ה 15/01/16

על החתום,

ד"ר אנה שיפוב
DVM, Dip. ECVS
ראש מחלקת כירורגיה של חיות קטנות.
ביה"ח הווטרינרי האוניברסיטאי
מייסודה של האונ' העברית בי-ם
ביה"ס לרופאה וטרינרית ע"ש קורט
האוניברסיטה העברית בירושלים
anna.shipov@mail.huji.ac.il
ת.ד. 12, רחובות, 76100

חדשות ועדכונים

לציבור לקוחותינו, מחר, יום ב' 13.5.19, ייצא סגל ביה"ח לסיור צוות. ביה"ח יעבוד במתכונת מצומצמת. בית המרקחת יהיה פתוח עד השעה 15:30. אנא קבלו זאת בהבנה, עמכם הסליחה.

מצאתם חיית מחמד פצועה?
התקשרו אל מוקד 106 באזור מגוריכם והם ישלחו את הגורם המתאים.

הצטרפו אלינו לפייסבוק וקבלו עדכונים על סיפורים מעניינים, דפי מידע חשובים, ועוד

מקרה החודש
מילי
פריצת דיסק‎
ניתוח ראש
קצת על בית החולים לסרטונים נוספים ביוטיוב